سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

شماره كابل

شماره كابل

شماره هاي سيم و كابل و تجهيزات جهت تفكيك سيم و كابل ها پس از طراحي نقشه الكتريكال و اجراي نقشه روي تابلو برق، طبق نقشه لاجيك تعريف شده، استفاده مي گردند. شماره کابل ها برای سیم ها بالاتر از شماره 6 انجام می گیرند، از آنجایی که پرینتر های چاپ شماره سیم، شماره سیم های تیوبی قابل چاپ را تا شماره 6 چاپ می گیرند و برای شماره های بالاتر بایستی از دو روش ترکیبی شماره کابل با بست کمربندی با نگهدارنده یا با استفاده از شماره کابل تخت تیوبی PO068Q که مستقیما بر روی کابل با استفاده از بست کمربندی نصب می شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

PARTEX ا شماره كابل

شماره كابل

شماره هاي سيم و كابل و تجهيزات جهت تفكيك سيم و كابل ها پس از طراحي نقشه الكتريكال و اجراي نقشه روي تابلو برق، طبق نقشه لاجيك تعريف شده، استفاده مي گردند.

زماني كه تمامي تجهيزات تابلو طبق نقشه لاجيك نصب گرديد و وايرينگ قدرت و فرمان انجام شد . در اين صورت بروز مشكل در مدار كه باعث درست عمل نكردن تابلو برق مي شود در اين شرايط عيب يابي و درست كردن تابلو برق با حجم زياد سيم ها و مدارها اها عمل طاقت فرسا و زمانبري است . گاها ممكن است كه نقشه ها موجود نباشد در اين مواقع كار عيب يابي سيستم بسيار سخت است . در اين جور مواقع براي جلوگيري از سردرگمي تكنسين برق لزوم استفاده از شماره گذاري سيم محرز مي گردد.

مزاياي استفاده از سيستم شماره گذاري به شرح زير است :

  • كم كردن اشتباهات و خطاي انساني
  • سرعت در سيم كشي تابلو
  • تست و عيب يابي سريع تابلو
  • امكان توسعه تابلو در آينده

سرآمد تمام برند هاي موجود در صنعت برق شركت پارتكس به عنوان اولين و بهترين برند با بيش از 70 سال سابقه در زمينه شماره گذاري است . شماره كابل پارتكس داراي تمامي مدارك و اساتاندارد هاي مورد نياز مي باشد كه در بخش دانلود ها قابل دسترسي هستند. همچنين شماره كابل هاي پارتكس تحت تست هاي زير آزمايش شده اند و نتايج تست ها حاكي از آن است كه پارتكس بهترين برند در زمينه شماره گذاري سيم و كابل است .

تست هاي انجام شده شامل تست هاي زير است :

شماره كابل پارتكس در انواع مختلف قابل دسته بندي هستند .

  1. شماره كابل تك كاراكتر
  2. شماره كابل قابل چاپ
  3. شماره كابل شفاف جيب دار
  4. هولدر شماره كابل
  5. شماره كابل تخت

كه در شركت پارتكس معمولا با سه متد مختلف قابل جدا سازي هستند . در اينجا ما براي راحتي بيشتر متد ها را بر اساس نياز بيشتر مشتريان طبق فروش بيشتر دسته بندي كرده ايم .

رنگ شماره كابل هاي پارتكس در كدينگ بين المللي مقاومتي موجود است كه باعث شناسايي بهتر سيم ها مي شود . همچنين در بسته بندي هاي مختلف طبق نياز مشتري قابل ارائه است . 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()