سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

شماره کابل قابل چاپ

شماره كابل قابل چاپ تيوبي :

شماره كابل تيوبي انقلابي در سيستم شماره گذاري سيم و كابل به جود آورد و مخترع اين نوع شماره گذاري شركت پارتكس سوئد است .

اين نوع شماره ها در دو نوع شماره كابل تيوبي ساده و حرارتي موجود هستند . از سايز نيم تا كابل هاي بسيار بزرگ تر قابل استفاده هستند. در هر دو نوع حرارتي و غير حرارتي 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

PARTEX ا شماره كابل

شماره كابل قابل چاپ تيوبي :

شماره كابل تيوبي انقلابي در سيستم شماره گذاري سيم و كابل به جود آورد و مخترع اين نوع شماره گذاري شركت پارتكس سوئد است .

اين نوع شماره ها در دو نوع شماره كابل تيوبي ساده و حرارتي موجود هستند . از سايز نيم تا كابل هاي بسيار بزرگ تر قابل استفاده هستند. در هر دو نوع حرارتي و غير حرارتي .

اين نوع شماره گذاري سيم و كابل جزو متد سوم شماره گذاري پارتكس است.

سومين متد شماره گذاري در پارتكس :  توليد شماره كابل در سايت مشتري. در اين روش شماره كابل در سايت مشتري با استفاده از سيستم خود مشتري با استفاده از نرم افزار پارتكس چاپ مي شود .

براي چاپ اين مدل شماره كابل و كابل دستگاه هاي مربوط به چاپ شماره كابل پارتكس استفاده مي شود كه در بخش مربوط به دستگا ها بررسي مي كنيم .

 

شماره كابل هاي تيوبي پارتكس با نام PO , PHZ  موجود است . قبلا از روكش هاي حرارتي تنها جهت عايق كاري و پوشش سيم ها استفاده مي شد پارتكس رو كشش هاي حرارتي را به عنوان شماره كابل حرارتي توليد كرد كه دو منظوره  هستند هم به عنوان شماره كابل و هم به عنوان عايق سيم استفاده مي شوند و با شرينك حرارتي متفاوت است.

در اين نوع نمونه هم نمونه هاي فيك به نام پارتكس و يا با برند هاي مختلف ايراني يا چيني در بازار به فروش ميرسند كه اين شماره ها اولا آسيب هاي جدي به دستگاه چاپ ميزنند و از گارانتي دستگاه را خارج ميكنند هم اينكه اين شماره كابل ها در ابتدا در ظاهر سعي نسبي در كپي از پارتكس را دارند و لي در سايت پس از نصب با گذر 1 سال از سرما و يا گرماي محيطي ضعف متريال مصرفي را نشان ميدهند شماره كابل ها به مرور مي شكنند و خشك مي شوند و اينكه چاپ ها روي اين نوع متريال به راحتي پاك مي شوند .

ضمنا چاپ حرارتي روي اين شماره ها انجام نميشود . روي شماره كابل هاي پارتكس چاپ به صورت حرارتي است يعني اگر به دلايل محيطي هم چاپ روي شماره كابل پاك شد باز هم چاپ حرارتي شماره كابل امكان بازيابي اطلاعات را فراهم مي كند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()