سبد خرید 0

تعمیرات پرینترهای چاپ شماره سيم و كابل

10 / 10
از 2 کاربر

تعمیرات پرینترهای چاپ شماره سيم و كابل

تعمیرات پرینترهای چاپ شماره سيم و كابل پرینتر T1000 پارتکس، پرینتر T800 پارتکس، پرینتر LM550 مکس، پرینتر LM390 مکس، پرینتر TP80 سوپوان خارج از زمان گارانتی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان و مهندسان آسا مارکینگ می باشد سرویس تخصصی و صفر تا صد همه قطعات با استفاده از برترین ترفندهای عیب یابی و تعمیر و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. كه با تشخیص علل خرابی دستگاه در کمترین زمان و به دقیق ترین شکل انجام مي پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه بر اساس عیب یابی انجام شده، انتخاب و اعمال ميگردد. تمامی این خدمات به دست کارشناسانی ارائه می گردد که از دانش نظری و فنی این حوزه برخوردار بوده و به دلیل تسلط بر ساختار این محصول قادر به رفع و حل تمامی اشکالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه می باشند.

زمانی که تعمیر پرینتر چاپ شماره سیم و کابل را به یک تعمیرکار که آن را به خوبی نمی شناسید یا تعمیرگاه نامعتبر می سپارید؛ درصورتی که پرینتر چاپ شماره سیم و کابل شما بعد از اینکه تعمیر شد، دوباره به همان مشکل قبلی دچار شود، نه آن شخص تعمیرکار و نه آن تعمیرگاه ناشناخته، هیچ کدام قبول نمی کنند که پرینتر را درست تعمیر نکرده اند که مجددا به همان مشکل قبلی اش دچار شده است؛ در این موقعیت شما دوباره مجبورید برای تعمیرات پرینتر چاپ شماره سیم و کابل خود هزینه کنید. در صورتی که اگر از همان اول عیب یابی و سرویس پرینتر خود را به شرکتی معتبر که دارای سرویس گارانتی تعمیرات پرینتر باشد، بسپارید با چنین مشکلاتی دیگر مواجه نخواهید شد.

مراحل انجام درخواست شما

تماس با کارشناسان آسا مارکینگ

تعمیرات پرینترهای چاپ شماره سيم و كابل

ایمیل : info@ASAmarking.com 

خط مستقیم : 88528627 

تلفن همراه: 09056821525

ارسال نظر

احسان یاراحمدی :
5 0
سلام دستگاه t800 پارتکس دارم چاپ خیلی بد شده نیاز به هد دستگاه دارم امکان ارسال قطعه دارین ممنونم
مدیریت :
5 1
سلام، متاسفانه امکان ارسال قطعات تعمیری نیست بایستی دستگاهتون را ارسال کنین تا مشکل کامل رفع و سرویس بشه
حمیدی :
4 1
پرینتر LM550 هم خدمات دارین؟
مدیریت :
5 1
سلام، بله با کارشناسان آسا مارکینگ در تماس باشین
تابلو سازی :
2 0
سلام، تعمیرات پرینتر سوپوان هم انجام میشه در مجموعه شما؟
مدیریت :
3 0
سلام، بله تعمیرات کلیه پرینترهای چاپ شماره سيم و كابل همانند پرینتر T1000 پارتکس، پرینتر T800 پارتکس، پرینتر LM550 مکس، پرینتر LM390 مکس، پرینتر TP80 سوپوان و نیز تامین قطعات مصرفی همانند ریبون ها و تیغ های برش در آسا مارکینگ انجام میگیرد
گناوه تابلو :
1 0
سلام زمان لازم و نحوه ارسال کار برای شما چطور هست سپاس
مدیریت :
2 0
سلام، در خصوص زمان لازم جهت رفع ایراد و سرویس پرینتر های چاپ شماره سیم و کابل بسته به نوع ایراد متفاوت هست و جهت ارسال پرینتر با کارشناسان آسا مارکینگ هماهنگ نمائید.
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()