سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

شماره سیم

شماره سيم 

شماره هاي سيم و كابل و تجهيزات جهت تفكيك سيم و كابل ها پس از طراحي نقشه الكتريكال و اجراي نقشه روي تابلو برق، طبق نقشه لاجيك تعريف شده، استفاده مي گردند.

سرآمد تمام برند هاي موجود در صنعت برق شركت پارتكس به عنوان اولين و بهترين برند با بيش از 70 سال سابقه در زمينه شماره گذاري است. شماره سیم و حروف پارتکس از بهترین و باکیفیت ترین متریال ساخته شده اند که مقاومت بالایی در برابر اسید، روغن، گریس و مواد شیمیایی دارند. تنوع و سایزبندی کامل شماره سیم و حروف کمک زیادی در رفع نیاز مهندسین و شماره گذاری سیم و کابل می کند. شماره سیم پارتکس باتوجه به نیاز مهندسین و با استفاده از بهترین متریال تولید می شوند، انواع شماره سیم مثل شماره سیم فشاری، شماره سیم حرارتی، شماره سیم قابل چاپ، شماره سیم شفاف، شماره سیم شفاف جیبدار، شماره سیم و حروف،... که با توجه به نیاز صنایع مختلف با کیفیت بالا ساخته و عرضه می شوند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

PARTEX ا شماره سیم

شماره سيم 

شماره سيم و كابل و تجهيزات جهت تفكيك سيم و كابل ها پس از طراحي نقشه الكتريكال و اجراي نقشه روي تابلو برق، طبق نقشه لاجيك تعريف شده، استفاده مي گردند.

زماني كه تمامي تجهيزات تابلو طبق نقشه لاجيك نصب گرديد و وايرينگ قدرت و فرمان انجام شد . در اين صورت بروز مشكل در مدار كه باعث درست عمل نكردن تابلو برق مي شود در اين شرايط عيب يابي و درست كردن تابلو برق با حجم زياد سيم ها و مدارها اها عمل طاقت فرسا و زمانبري است. گاها ممكن است كه نقشه ها موجود نباشد در اين مواقع كار عيب يابي سيستم بسيار سخت است. در اين جور مواقع براي جلوگيري از سردرگمي تكنسين برق لزوم استفاده از شماره گذاري سيم محرز مي گردد.

مزاياي استفاده از سيستم شماره گذاري و شماره سیم به شرح زير است :

  • كم كردن اشتباهات و خطاي انساني
  • سرعت در سيم كشي تابلو
  • تست و عيب يابي سريع تابلو
  • امكان توسعه تابلو در آينده

سرآمد تمام برند هاي موجود در صنعت برق شركت پارتكس به عنوان اولين و بهترين برند با بيش از 70 سال سابقه در زمينه شماره گذاري است . شماره سيم پارتكس داراي تمامي مدارك و اساتاندارد هاي مورد نياز مي باشد كه در بخش دانلود ها قابل دسترسي هستند. همچنين شماره سيم هاي پارتكس تحت تست هاي زير آزمايش شده اند و نتايج تست ها حاكي از آن است كه پارتكس بهترين برند در زمينه شماره گذاري سيم و كابل است .

تست هاي انجام شده شامل تست هاي زير است :

شماره سيم پارتكس در انواع مختلف قابل دسته بندي هستند .

  1. شماره سيم هاي تك كاراكتر
  2. شماره سيم هاي قابل چاپ تيوبي
  3. شماره سيم هاي شفاف

كه در شركت پارتكس معمولا با سه متد مختلف قابل جدا سازي هستند . در اينجا ما براي راحتي بيشتر متد ها را بر اساس نياز بيشتر مشتريان طبق فروش بيشتر دسته بندي كرده ايم .

رنگ شماره سيم هاي پارتكس در كدينگ بين المللي مقاومتي موجود است كه باعث شناسايي بهتر سيم ها مي شود . همچنين در بسته بندي هاي مختلف طبق نياز مشتري قابل ارائه است . جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نیاز به مشاوره به جهت استفاده درست شماره سیم مورد نیاز خود با کارشناسان آسا مارکینگ در تماس باشین تا شماره سیم مورد نیاز خود با بهترین قیمت و کیفیت تامین نمائید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()